Rok szkolny 2019/2020

• 04 września 2019 spotkaliśmy się z rodzicami na zebraniu ogólnym oraz zebraniach grupowych.

• 05 września 2019 wszystkie dzieci uczestniczyły w spektaklu plenerowym Teatru Vaška pt. „Konik Garbusek”

• 05 września 2019 odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców

• 09 września 2019 dzieci poznały zasady ruchu drogowego uczestnicząc w spektaklu Teatru Vaška pt. „Draka o drogowych znakach”

• 13 września 2019 kolejne grupy uczestniczyły w spotkaniu z panem policjantem (p. dzielnicowym), podczas warsztatów dzieci poznały i utrwaliły zasady bezpieczeństwa na ulicy, unikania kontaktu z nieznajomymi i pracy policjanta.

• 16 września 2019 dzieci 6 letnie uczestniczyły w zajęciach z Edukacji Ekologicznej organizowane w MPO w Toruniu

• 17 września 2019 rozpoczęliśmy całoroczny cykl Warsztatów Edukacyjnych dla dzieci 5–6 letnich w Centrum Sztuki Współczesnej

• 18 września 2019 dzieci uczestniczyły w Koncercie Edukacyjnym Kubica Art. Promocja Sztuki „Bawmy się muzyką” pt. „Z czego składa się muzyka? Budujemy koncert z klocków”

• Od 19 września 2019 w kolejnych grupach odbyły się warsztaty zajęć ruchowych dla dzieci i rodziców z wykorzystaniem elementów metody W. Sherborne.

• 20 września 2019 reprezentacja dzieci z naszego przedszkola uczestniczyła w Koncercie "Toruń wczoraj, dzisiaj, jutro" zorganizowanym z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

• 20 września 2019 dzieci uczestniczyły w Koncercie pt. „Muzyka Latynoamerykańska”, którego organizatorem była fundacja „Wszyscy Tworzymy Sztukę”

• 01 października 2019 dzieci 6 letnie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych w WORD.

• 14 października 2019 w naszym przedszkolu odbył się Bal jesienny „Tańce wirujących, kolorowych liści”

• 15 października 2019 wszystkie dzieci z naszego przedszkola szukały jesieni podczas wycieczki autokarowej do jesiennego lasu. Biorąc pod uwagę ogromny urodzaj na grzyby, wycieczka była bardzo udana.

• 22 października 2019 dzieci uczestniczyły w koncercie pt. „Kaszubska muzyka ludowa”, który zorganizowała Fundacja „Wszyscy Tworzymy Sztukę”

• 24 października 2019 reprezentacja naszego przedszkola wzięła udział w VII Turnieju Międzyprzedszkolnym "Z przyrodą żyj w zgodzie - gramy w zielone" - "Ekosystemy w czterech porach roku" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 12 im. Wł. Szafera w Nadleśnictwie Cierpiszewo

• 30 października 2019 odbył się Koncert Edukacyjny - Kubica Art. Promocja Sztuki „Bawmy się muzyką” „Historia pewnego Fryderyka – od małego chłopca do wielkiego geniusza”