Rok szkolny 2020/2021

• 24 września 2020r. wszystkie dzieci uczestniczyły w plenerowym spektaklu Teatru Vaska pt. „Dbamy o zdrowie i przyrodę”.
    Oprócz wielu humorystycznych sytuacji, ze spektaklu płynęło też bardzo ważne przesłanie, że bardzo ważna jest troska o otaczający nas świat.

• 07 października 2020r. wszystkie dzieci uczestniczyły w Spektaklu Teatru Magmowcy pt. „Jesienna przygoda w kuchni”.
    Dzieci miały okazję utrwalić nazwy warzyw i owoców oraz ich rolę dla naszego zdrowia.

• 09 października 2020r. wszystkie dzieci pojechały na wycieczkę autokarową do lasu w poszukiwaniu jesieni.
    Pełne wrażeń z koszami pełnymi jesiennych leśnych skarbów wróciły do przedszkola. Kąciki przyrody w salach wzbogaciły się o szyszki, gałązki, liście a nawet grzyby!!!

• 16 listopada 2020r. wszystkie grupy kolejno uczestniczyły w plenerowych warsztatach pt. „Przygotowania zwierząt do zimy” przeprowadzonych przez specjalistów ds. edukacji ekologicznej ze Stowarzyszenia Tilia przy Szkole Leśnej na Barbarce.
    Warsztaty odbyły się w ogrodzie przedszkolnym i dały dzieciom dużo radości. Dzięki warsztatom dzieci zdobyły nowe wiadomości dotyczące przyrody.