Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Proszimy o pobranie aktualnych zarządzeń Dyrektor Przedszkola dotyczących wznowienia pracy jednostki i opieki nad dziećmi do pobrania.

Szanowni Rodzice!

Na stronie Ważne informacje zamieszczamy wyniki rekrutacji do naszego Przedszkola na rok szkolny 2020/2021.
Zainteresowanych zapraszamy do zapozniania się z informacją.

Szanowni Rodzice!

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, funkcjonowanie jednostek systemu Oświaty zostaje ograniczone do odwołania.
Prosimy o śledzenie ogłoszeń na stronie MEN.

Ogłoszenia dla Rodziców

• Pani logopeda serdecznie prosi Rodziców, których dzieci uczestniczą w terapii logopedycznej o kontakt mailowy na adres alarw@wp.pl
    Pani Ala będzie przesyłała Państwu ćwiczenia i zadania do wykonania z dzieckiem w domu w celu zachowania ciągłości terapii

• Przekazujemy Państwu linki do stron internetowych, oraz materiały przygotowane przez nas, gdzie można znaleźć propozycje zabaw i zajęć możliwych do zrealizowania z dzieckiem w domu (nowe materiały będą sukcesywnie dodawane, zachęcamy do śledzenia).

SZANOWNI RODZICE, INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY NALEŻY TRAKTOWAĆ JAKO PROPOZYCJE DO WYKORZYSTANIA W PRACY Z DZIEĆMI W DOMU.

• Materiały archiwalne pobierz tutaj

• E jak Ekologia pobierz tutaj

• Materiały na tydzień 04-08 maja. "Książki nasi przyjaciele" pobierz tutaj

• Pakiet materiałów na tydzień 11-15 maja. "Na majowej łące" czeka tutaj

• Materiały na tydzień 18-22 maja. "Nasi Rodzice" pobierz tutaj

• Zestaw materiałów na tydzień 25-29 maja. "Zwierzęta - nasi przyjaciele" pobierz tutaj

• Zestaw materiałów z lekcji Religii czeka tutaj

• Zestaw materiałów na tydzień 01-05 czerwca. Dzień dziecka! pobierz tutaj

• Zestaw materiałów z lekcji Religii cz.2 czeka tutaj

• Materiały na lato, 15-26 czerwca. Lato, jedziemy na wakacje! pobierz tutaj

• Zestaw materiałów z lekcji Religii cz.3 czeka tutaj

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i do zobaczenia!