Ogłoszenia dla Rodziców

Poniżej znajdą Państwo harmonogram najbliższych planowanych wydarzeń w naszym Przedszkolu.
Wszystkie informację i komunikaty znajdą Państwo w zakładce Ważne informacje zachęcamy do regularnego sprawdzania.

Drodzy Rodzice!

W związku z tym, iż zaplanowane na koniec marca i początek kwietnia atrakcje dla dzieci nie odbyły się, informujemy, że żadna z zaplanowanych form (koncerty, spektakle, warsztaty) nie przepadnie, tylko odbędzie się w najbliższym możliwym terminie!!!

Drodzy Rodzice!

Przekazujemy Państwu linki do stron internetowych, oraz materiały przygotowane przez nas, gdzie można znaleźć propozycje zabaw i zajęć możliwych do zrealizowania z dzieckiem w domu (nowe materiały będą sukcesywnie dodawane, zachęcamy do śledzenia).

SZANOWNI RODZICE, INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY NALEŻY TRAKTOWAĆ JAKO PROPOZYCJE DO WYKORZYSTANIA W PRACY Z DZIEĆMI W DOMU. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i do zobaczenia!