WODA MINERALNA NIEGAZOWANA PODAWANA JEST DZIECIOM CODZIENNIE.

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek Alergeny
09.05.2022
Pieczywo mieszane z masłem, szynka „Dziadka”, pomidor śliwkowy ze szczypiorkiem, serek Hochland plasterki, kawa mleczna. Zupa: ogórkowa z ziemniakami i koperkiem.

Pierogi leniwe z cynamonem, masłem i cukrem trzcinowym, surówka z marchewki, woda z sokiem (cola).
Kaszka manna na mleku z brzoskwiniami, (wyrób własny). 1, 3, 7
10.05.2022
Pieczywo mieszane z masłem, zupa mleczna „budyniowa”, miód naturalny, herbatka owocowa. Zupa:pomidorowa z kluseczkami.

Makaron z piersią drobiową i pieczarkami w sosie śmietanowo-czosnkowym, sok jabłkowy (tłoczony).
Ciasto „Murzynek” (wyrób własny), ciepłe mleko, pomarańcza. 1, 3, 7
11.05.2022
Pieczywo mieszane z masłem, sałatka z jajek i szczypiorku, pasztetowa podwędzana, serek twarogowy „Haga”, ogórek kiszony, kakao naturalne. Zupa: barszcz ukraiński.

Wołowina w sosie pieczeniowym, kasza gryczana na sypko, buraczki tarte, sok jabłkowo-malinowy (tłoczony).
Galaretka owocowa z bitą śmietaną (36%), kiwi. 1, 3, 7
12.05.2022
Pieczywo mieszane z masłem, wędlina „Salami”, ser żółty, pasta z boczku wędzonego, papryka czerwona świeża, bawarka. Zupa: kalafiorowa z zieloną pietruszką.

Kotleciki z wątróbki drobiowej, ziemniaki z koperkiem, surówka z ogórka kiszonego, jabłka i cebulki, sok gruszkowy (tłoczony).
Warkocz drożdżowy z twarogiem, ciepłe mleko waniliowe, banan. 1, 3, 7
13.05.2022
Pieczywo mieszane z masłem, wędlina z piersi drobiowej, „półmisek warzyw” (pomidor malinowy, rzodkiewki, ogórek świeży, sałata lodowa), kawa mleczna. Zupa:rosół z ryżem.

Fasolka po bretońsku, bułeczka, herbata.
Wafle deserowe (andruty), serek waniliowy, winogrono. 1, 3, 7

SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI:

1. Zboża
  2. Skorupiaki