WODA MINERALNA NIEGAZOWANA PODAWANA JEST DZIECIOM CODZIENNIE.

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek Alergeny
22.07.2024
Pieczywo mieszane z masłem, szynka „mielona”, ser żółty, ogórek świeży ze szczypiorkiem, dżem truskawkowy, kawa mleczna. Zupa: kalafiorowa.

Makaron z sosem pomidorowym i kiełbaską, sok wieloowocowy, kalarepka „do chrupania”.
Zapiekanki z serem i ketchupem, herbata z cytryną. 1, 7
23.07.2024
Pieczywo mieszane z masłem, wędlina „Salami”, jajecznica smażona na maśle, pomidor malinowy ze szczypiorkiem, kakao naturalne. Zupa: pomidorowa z makaronem.

„Chickensy”, ziemniaki z koperkiem, surówka ze świeżej kapusty, sok jabłkowy (tłoczony).
Płatki Nestle (mix smaków), mleko z kartonika, banan. 1, 3, 7
24.07.2024
Pieczywo mieszane z masłem, kiełbaska wiedeńska na ciepło, bawarka. Zupa: ogórkowa z ziemniakami i koperkiem.

Ryż z masłem, cukrem i cynamonem, świeże borówki, sok gruszkowy (tłoczony).
Jogurt truskawkowy (wyrób własny), chrupki kukurydziane naturalne. 1, 7
25.07.2024
Bułka z masłem, powidła śliwkowe bez cukru, kakao naturalne. Zupa: rosół z makaronem i zieloną pietruszką.

Karkówka pieczona w sosie własnym, kasza Bulgur „na sypko”, surówka z ogórka kiszonego, jabłka i cebulki, sok jabłkowo-malinowy (tłoczony).
Budyń waniliowy z sokiem, nektarynka. 1, 7
26.07.2024
Pieczywo mieszane z masłem, pasztet „wiejski”, ogórek świeży ze szczypiorkiem, „deska serów”, kawa mleczna. Zupa: marchewkowa „krem” z groszkiem ptysiowym.

Fasolka „po bretońsku” z mięsem i kiełbaską, bułka pszenna, sok jabłkowo–wiśniowy (tłoczony).
Drożdżówka „półfrancuska” z kruszonką, mleko z kartonika, jabłko. 1, 3, 7

SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI:

1. Zboża
  2. Skorupiaki