WODA MINERALNA NIEGAZOWANA PODAWANA JEST DZIECIOM CODZIENNIE.

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek Alergeny
15.04.2023
Pieczywo mieszane z masłem, szynka „pieczona”, ser wędzony, pomidor malinowy ze szczypiorkiem, papryka świeża czerwona, kakao naturalne. Zupa: kapuśniak z młodej kapusty z koperkiem.

Naleśniki z serkiem waniliowym surówka z marchewki i jabłka, sok wieloowocowy.
Zapiekanki z pieczywa tortowego z serem i ketchupem, herbata z cytryną. 1, 3, 7
16.04.2023
Pieczywo mieszane z masłem, kabanosy, jajko gotowane z majonezem, ogórek świeży ze szczypiorkiem, papryka świeża czerwona, sałata lodowa, kawa mleczna. Zupa: rosół z makaronem i zieloną pietruszką.

Kurczak w „potrawce”, ryż na sypko z koperkiem, sok jabłkowo-wiśniowy (tłoczony).
Bułka z masłem i powidłami, mleko z kartonika, jabłko. 1, 3, 7
17.04.2023
Pieczywo mieszane z masłem, kiełbaska biała na ciepło, ketchup, bawarka. Zupa: żurek na zakwasie z ziemniakami.

Kotleciki z wątróbki drobiowej, ziemniaki z koperkiem, surówka z kapusty pekińskiej z sosem czosnkowym, sok jabłkowo-gruszkowy (tłoczony).
Jogurcik „Danonek”, borówki świeże, chrupki kukurydziane naturalne. 1, 3, 7
18.04.2023
Pieczywo mieszane z masłem, „deska serów”, pasztet „wiejski”, ogórek kiszony, rzodkiewki, kawa mleczna. Zupa: barszcz czerwony z makaronem.

Wołowina pieczona w sosie własnym, kasza Bulgur na sypko, buraczki tarte, sok jabłkowy (tłoczony).
Jogurt bananowy (wyrób własny), słomka ptysiowa. 1, 7
19.04.2023
Pieczywo mieszane z masłem, Płatki Corne Flakes miodowo-orzechowe, ciepłe mleko. Zupa: pomidorowa z ryżem.

Filet rybny smażony, puree ziemniaczane z koperkiem, surówka z kiszonej kapusty, woda z cytryną.

SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI:

1. Zboża
  2. Skorupiaki