WODA MINERALNA NIEGAZOWANA PODAWANA JEST DZIECIOM CODZIENNIE.

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek Alergeny
10.08.2020
Pieczywo mieszane z masłem, wędlina: szynka wieprzowa „Dziadka”, serek topiony Hochland „plasterki”, ogórek świeży ze szczypiorkiem, miód naturalny, kakao naturalne. Zupa: barszcz ukraiński z koperkiem.

Naleśniki z dżemem, surówka z marchewki i jabłka, sok jabłkowo–malinowy (tłoczony).
Sałatka owocowa ze świeżych owoców (banan, borówka, winogrono, morela), serek Danio waniliowy. 1, 3, 7
11.08.2020
Pieczywo mieszane z masłem, zupa mleczna: zacierki, dżem, herbatka owocowa. Zupa: rosół z makaronem „gwiazdki” i zieloną pietruszką.

Gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki z koperkiem, sok wieloowocowy.
Jogurt bananowy (wyrób własny), chrupki kukurydziane, naturalne. 1, 3, 7
12.08.2020
Pieczywo mieszane z masłem, kiełbaska na ciepło z ketchupem, kawa mleczna. Zupa: kalafiorowa z zieloną pietruszką.

Kotleciki z wątróbki drobiowej, ziemniaki z koperkiem, surówka z kiszonego ogórka, jabłka i cebulki, sok jabłko–porzeczka (tłoczony).
Kisiel owocowy z bitą śmietaną (36%) i świeżymi borówkami. 1, 3, 7
13.08.2020
Pieczywo mieszane z masłem, jajko gotowane z majonezem i szczypiorkiem, ser żółty, pomidor malinowy ze szczypiorkiem, kakao naturalne. Zupa: krupnik z zieloną pietruszką.

Schab duszony w „rękawie” w sosie pieczeniowym, ziemniaki z koperkiem, surówka z selera, jabłka i marchewki, sok jabłkowy (tłoczony).
Płatki Nestle Cherios, mleko z kartonika, winogrono. 1, 3, 7, 9
14.08.2020
Pieczywo mieszane z masłem, pasztet chłopski, sałatka z wędzonej makreli, pasta z twarogu i śmietanki z czosnkiem, papryka czerwona surowa, kawa mleczna. Zupa: marchewkowa z makaronem ryżowym i zieloną pietruszką.

Fasolka po bretońsku, bułeczka pszenna, herbata z cytryną.
Makaron z musem truskawkowym. 1, 4, 7

SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI:

1. Zboża
  2. Skorupiaki